Image

Paslaugos

Buhalterinė apskaita nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės.

Buhalterinės apskaitos paslaugas apima:

·       Pirminių dokumentų apskaita

·       Kasos dokumentų apskaita, knygos registravimas.

·       Avanso apyskaitų registravimas

·       Banko dokumentų registravimas

·       Ilgalaikio turto apskaita

·       Atsargų apskaita

·       Darbo užmokesčio apskaičiavimas ir registravimas

·       Mokesčių apskaičiavimas ir registravimas

·       Sandėlio apskaita

·       Įmonės vidaus dokumentų, susijusių su buhalterine apskaita paruošimas.

·       PVM grąžinimo organizavimas, reikiamų dokumentų tvarkymas

·       Kuro apskaita

Vyriausiojo buhalterio paslaugos. Jei Jūs jau turite apskaitininką, vadybininką ar administratorių, kurie gali atlikti pirminių dokumentų apskaitą, mes galime Jums pasiūlyti įsigyti mūsų Vyriausiojo buhalterio paslaugas, kuris skaičiuos darbo užmokestį, pateiks ataskaitas ir deklaracijas, parengs finansines ataskaitas, atstovaus Jus Sodroje ir Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Apleistos buhalterijos sutvarkymas. Užmiršote, kad reikia vesti įmonės buhalterinę apskaitą? O gal susidūrėte su neatsakingu darbuotoju? Mes galime sutvarkyti Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą už ankstesnius laikotarpius ir pasirūpinti, kad daugiau neturėtumėte rūpesčių su savo įmonės apskaita.

Įmonės finansinių rodiklių analizė. Ar žodžiai balansas, debetas, kreditas, Jums skamba kaip keiksmažodžiai? Jums neaišku, kodėl Jūsų įmonės finansinis rezultatas neigiamas, nors banko sąskaitoje piniginių lėšų pakanka? Šiuos galvosūkius išspręsti gali padėti įmonės veiklos finansinė analizė. Jums pageidaujant mes atliksime ir Jums pateiksime įmonės finansinių rodiklių analizę, tam kad Jūs galėtumėte priimti geriausius valdymo sprendimus.

Susisiekite su mumis, ir mes aptarę su Jumis apskaitos paslaugos teikimo ypatumus, pateiksime Jums konkurencingą pasiūlymą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas